prerja lazer prerja prerja fibër makinë lazer machine lazer çmimi makine CNC prerja lazer machine metalike prerja lazer makinë lazer prerja metalike çmimi makinë fletë metalike prerja lazer çmimi makinë mini laser machine CNC prerja lazer çmimi makinë lazer prerja furnizuesit

Parametrat teknike

 • Model RJ-3015D
 • Punës Zona 1500X3000mm
 • Laser prodhimit të energjisë 200-2000w
 • Laser gjatësi vale 1070nm + 10nm
 • Aplikueshme Material fletë Metal
 • Prerje Trashësia ≤20mm
 • Maximum Speed Prerje 30m / min
 • Maximum Speed Travel ≤80m / min
 • Pajisjeve të energjisë ≤20kw
 • Positioning Saktësi ± 0.03mm / min
 • Ftohje Mode ujit ftohës
 • Furnizimi me tension dhe frekuencë 380V, 50/60Hz Triphase

3015D pjatë dhe tuba fiber lazer prerja

50

 11 Software 1.Support AI / PLT / formate Gerber, pranojnë Mater Cam, Type3 outputinternational standarde G code.2.Lead-in / out, prerja e kompensimit, mikro-të përbashkët, tejkalimin, mbrapa hyrjes, GAP prerja etj, 3.Multiple ylli metodat në dispozicion, të ndara laserpower / frekuenca / gazi tipi / gazit presion / lartësi udhë mund të setduring prerje dhe mprehtë, 4.WIFI largët panel kontrolli  13 Funksioni Shmangem: highly improve the cutting efficiency.
fibra prerje lazer makine Kërko fotoelektrik edge:  Vendndodhja shpejtë dhe për të përmirësuar të përpunimit të efikasitetit  fibra prerje lazer makine Kontrollin e pushtetit: allowing corners to be cut with a sharp angle
 16  Flying prerë:  sidomos për fletë e hollë metalike, prerë shpejtë i modeleve të matricës  fibra prerje lazer makine Sprint mprehtë lazer:  Kjo ndihmon për të mbajtur të pastër dhe optikë përmirëson procesin e prerjes duke i shtyrë avulluar dhe liquified materiale outthrough e prerje, sidomos për metalike trashë fletë

34

3536

1. This machine adopts an up and down exchange platform. The converter is responsible for controlling the exchanging motor. The machine is able to finish the platform exchanging within 10s.

2. This machine enables metal sheet cutting and tube cutting alternately, which improves the productivity effectively. In addition, it saves the space and is easy to operate.

3.Produced from Ruijie, the shuttle table is welded by a number of thick-walled seamless tubes, and processed by stress relief and CNC milling machine finishing.

4. The tube part is customized by the professional high-precision machine tool accessory manufacturer. This machine is applicable to various focal lengths, which are controlled by machine tool control system.

37

1.Low cost and free maintenance for cutting all kinds of sheet metal.

2.Imported original fiber lasers,high and stable function,lifespan is over 100000 hours.

3. Higher cutting speed and efficiency, speed of cutting plate can reach over 30 meters

4.Smooth and fine edge or surface and small distortion;

5.Dedicated software enables graphic or text to instantly designed or processed. Flexible and easy operation.

38

39

40

1. 2 years warranty of fiber laser cutting machine

2. 24-hour full after sales service.

shërbimet e mirëmbajtjes jetës 3. Machine pse garanci skadojë.

4. OEM Service Customized and OEM orders are welcome due to our abundant experiences.

42

 

3015D pjatë dhe tuba fiber lazer prerja

50

 11 Software 1.Support AI / PLT / formate Gerber, pranojnë Mater Cam, Type3 outputinternational standarde G code.2.Lead-in / out, prerja e kompensimit, mikro-të përbashkët, tejkalimin, mbrapa hyrjes, GAP prerja etj, 3.Multiple ylli metodat në dispozicion, të ndara laserpower / frekuenca / gazi tipi / gazit presion / lartësi udhë mund të setduring prerje dhe mprehtë, 4.WIFI largët panel kontrolli  13 Funksioni Shmangem: highly improve the cutting efficiency.
fibra prerje lazer makine Kërko fotoelektrik edge:  Vendndodhja shpejtë dhe për të përmirësuar të përpunimit të efikasitetit  fibra prerje lazer makine Kontrollin e pushtetit: allowing corners to be cut with a sharp angle
 16  Flying prerë:  sidomos për fletë e hollë metalike, prerë shpejtë i modeleve të matricës  fibra prerje lazer makine Sprint mprehtë lazer:  Kjo ndihmon për të mbajtur të pastër dhe optikë përmirëson procesin e prerjes duke i shtyrë avulluar dhe liquified materiale outthrough e prerje, sidomos për metalike trashë fletë

34

3536

1. This machine adopts an up and down exchange platform. The converter is responsible for controlling the exchanging motor. The machine is able to finish the platform exchanging within 10s.

2. This machine enables metal sheet cutting and tube cutting alternately, which improves the productivity effectively. In addition, it saves the space and is easy to operate.

3.Produced from Ruijie, the shuttle table is welded by a number of thick-walled seamless tubes, and processed by stress relief and CNC milling machine finishing.

4. The tube part is customized by the professional high-precision machine tool accessory manufacturer. This machine is applicable to various focal lengths, which are controlled by machine tool control system.

37

1.Low cost and free maintenance for cutting all kinds of sheet metal.

2.Imported original fiber lasers,high and stable function,lifespan is over 100000 hours.

3. Higher cutting speed and efficiency, speed of cutting plate can reach over 30 meters

4.Smooth and fine edge or surface and small distortion;

5.Dedicated software enables graphic or text to instantly designed or processed. Flexible and easy operation.

38

39

40

1. 2 years warranty of fiber laser cutting machine

2. 24-hour full after sales service.

shërbimet e mirëmbajtjes jetës 3. Machine pse garanci skadojë.

4. OEM Service Customized and OEM orders are welcome due to our abundant experiences.

42

 

KËRKESË INDUSTRY

pjatë elektrolitike, pjesë auto, prodhim ashensor, metal furnizimit hotel, pajisjeve të ekranit, shenjat reklamat, komponente precize, të energjisë elektrike, pajisjet mekanike, pajisje auto, prodhimit weldment, hardware ndriçimit dhe produkteve hardware.

material

çelik inox, çeliku i karbonit, fletë tunxh, fletë alumini, fletë galvanizuar, çeliku mangan, pjatë elektrolitike, metale të rralla dhe pllaka të tjera të ndryshme metalike

Mostrave Cutting

prerja lazer prerja prerja fibër makinë lazer machine lazer çmimi makine CNC prerja lazer machine metalike prerja lazer makinë lazer prerja metalike çmimi makinë fletë metalike prerja lazer çmimi makinë mini laser machine CNC prerja lazer çmimi makinë lazer prerja furnizuesit
prerja lazer prerja prerja fibër makinë lazer machine lazer çmimi makine CNC prerja lazer machine metalike prerja lazer makinë lazer prerja metalike çmimi makinë fletë metalike prerja lazer çmimi makinë mini laser machine CNC prerja lazer çmimi makinë lazer prerja furnizuesit
prerja lazer prerja prerja fibër makinë lazer machine lazer çmimi makine CNC prerja lazer machine metalike prerja lazer makinë lazer prerja metalike çmimi makinë fletë metalike prerja lazer çmimi makinë mini laser machine CNC prerja lazer çmimi makinë lazer prerja furnizuesit
prerja lazer prerja prerja fibër makinë lazer machine lazer çmimi makine CNC prerja lazer machine metalike prerja lazer makinë lazer prerja metalike çmimi makinë fletë metalike prerja lazer çmimi makinë mini laser machine CNC prerja lazer çmimi makinë lazer prerja furnizuesit
prerja lazer prerja prerja fibër makinë lazer machine lazer çmimi makine CNC prerja lazer machine metalike prerja lazer makinë lazer prerja metalike çmimi makinë fletë metalike prerja lazer çmimi makinë mini laser machine CNC prerja lazer çmimi makinë lazer prerja furnizuesit

Na dërgoni një mesazh